IEKĀRTAS IZSTĀDĒM, VEIKALIEM UN BIROJIEM
 
Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kopumu, kas ietver projektēšanu, piegādi un nepieciešamo detaļu, kā arī vizuālā noformējuma izgatavošanu. Pēc jūsu izvēles, varam veikt konsultēšanu, kā arî montāžu, demontāžu un transportēšanu.
Constructive CLIC ir ļoti viegla un viegli montējama sistēma, kuru var izmantot izstāžu stendiem, birojiem un veikalu iekārtojumam. Viegli samontējama un pārvietojama sistēma ar dalījumu pa 300mm/600mm, vai 250mm/500mm (CLIC Office)
Constructive PON ir saliekamā sistēma ar plašām pielietojuma iespējām. Ar šīs sistēmas palīdzību var būvēt liela izmēra izstāžu stendus ar pārsegumiem. Constructive PON ir plaši pielietojams biroja mēbelēs un darba zonu sadalījumam, kā arī kā tirdzniecības vietu iekārtas.
Constructive PILA ir saliekamā sistēma lielu izstāžu stendu, biroju dalījumu un mēbeļu izgatavošanai. Ar Constructive PILA aprīkots birojs ir mobils un viegli transformējams biroja paplašināšanas vai pārvietošnas gadījumā. Constructive PILA ir pieejams trīs izmēros - PILA, PILA petit un PILA mini.
Constructive TELVIS I un TELVIS II ir saliekamo informācijas stendu turētāju sistēma, kura ļauj izvietot informāciju gan vertikāli, gan horizontāli. Informatīvā laukuma izmēri ir ierobežoti no kvadrāta līdz tasnstūrim ar proporcijām 1:2 un maksimālo diagonāles garumu virs 3m.